Jak stworzyć kształt figury klepsydry w krótszym czasie

Figura klepsydry jest jednym z najbardziej atrakcyjnych kształtów i jest dość trudne do uzyskania. Wiele osób walczy, aby uzyskać ten kształt i istnieje wiele mitów i stereotypów na temat tego kształtu. To jest trochę jak pytanie, kto chce uzyskać ten kształt i jak?

Ale nie jest niemożliwe, aby uzyskać ten kształt i istnieje wiele wskazówek, które pomogą Ci uzyskać ten kształt w krótszym czasie.

Przede wszystkim trzeba trzymać plecy prosto i nie wolno się schylać. Powodem jest to, że stracisz swój kształt, a jeśli się pochylisz to twoja talia wzrośnie.

Następną rzeczą jest, aby usiąść prosto i utrzymać kręgosłup prosto i nie slouch. Slouching sprawi, że twoje plecy będą krzywe i da ci to okrągły brzuszek.

Musisz skupić się na swoim brzuchu i upewnić się, że masz płaski abs. Jest to najważniejsza rzecz dla tego kształtu, ponieważ pokaże twoje ciało i uczyni je bardziej atrakcyjnym.

Teraz nadszedł czas, aby pomyśleć o swoich udach. Musisz upewnić się, że Twoje nogi są równoległe, a kości kolanowe dotykają się nawzajem. Jeśli kości kolanowe dotykają się wtedy Twoje uda będą szersze, a Ty będziesz miała szczupłą talię.

Twoje ramiona nie powinny być wypchnięte w kierunku uszu, ale powinny być lekko pochylone do przodu. I to jest najważniejszy punkt, na który musisz zwrócić uwagę.

Wnioski:

Tak więc, jeśli chcesz uzyskać tę figurę klepsydry to musisz zastosować się do tych prostych wskazówek. Twoja talia powinna być płaska i powinnaś mieć szczupłe uda.