Jak nosić sweter bez rękawów

To moja ulubiona rzecz do noszenia w zimne dni. Nie wiem dlaczego, ale lubię nosić sweter bez rękawów nad spódnicą. To nie jest tak, że nie mam żadnych sukienek bez rękawów; mam ich wiele, ale jeśli chodzi o sweter to po prostu czuje się inaczej.

Jeśli zastanawiasz się jak nosić sweter bez rękawów na spódnicy to przeczytaj ten artykuł do końca. Zrobiłam video tutorial, w którym pokazałam Wam jak nosić sweter bez rękawów na spódnicy.

Co sądzisz o tym stroju? Ja uważam, że to dobre połączenie.

Spódnica jest jednym z najlepszych elementów, które można nosić zimą. Jeśli jeszcze nie nosiłaś spódnicy, to będziesz się w niej czuła komfortowo. A jeśli nosiłaś ją już wcześniej to będziesz wiedziała, że dzięki niej będziesz wyglądała gorąco i stylowo.

Istnieje wiele spódnic do wyboru, ale jeśli chcesz nosić krótki jeden, to trzeba będzie nosić parę wysokich obcasów. To sprawi, że będziesz wyglądać wyższy i sexy.

Jeśli chcesz nosić sweter, który sprawi, że będziesz wyglądać seksownie, to powinieneś nosić długi top. Staraj się unikać noszenia tank top, ponieważ sprawi, że będziesz wyglądać grubo. Będziesz również czuć się cieplej w zimnej pogodzie, jeśli nosisz długi top.

Jeśli zastanawiasz się, co nosić pod swetrem, to możesz założyć t-shirt. To da Ci lepszy wygląd.

Wnioski:

Tak więc, jeśli chcesz nosić sweter bez rękawów nad spódnicą to nie musisz długo szukać. Po prostu spróbuj skopiować styl tego stroju.