Jak zmierzyć się w dżinsach

Wszyscy wiemy, że dżinsy są najbardziej wygodnym i niedrogim elementem odzieży dla kobiet, ale jeśli chodzi o mierzenie się, musisz być bardzo ostrożny.

Jeansy są wykonane w różnych rozmiarach, więc trzeba kupić odpowiedni rozmiar. Jeśli nie jesteś świadomy pomiarów, to będzie to dla Ciebie katastrofa.

Aby zmierzyć swoją talię i biodra, należy umieścić taśmę wokół talii i wokół najpełniejszej części bioder. Taśma musi być wystarczająco ciasna, aby uzyskać dokładny pomiar. Jeśli nie masz na sobie żadnych ubrań to musisz założyć luźne spodnie i trzymać je mocno.

Zmierz swoją talię i biodra dla rozmiaru swoich dżinsów. Jeśli masz mniejszą talię to będzie to dla Ciebie bardziej komfortowe, a jeśli masz większą talię to będziesz się czuł niewygodnie w dżinsach.

Zmierz swoje uda pod kątem długości spodni. Jeśli jeansy są za krótkie na Twoje nogi to musisz założyć skarpetki lub wysokie obcasy. Jeśli są za długie to będziesz się czuła niezręcznie podczas chodzenia.

Wnioski:

Powyższe wskazówki pomogą Ci prawidłowo zmierzyć jeansy. Tak więc, nigdy nie bój się kupić zły rozmiar i wziąć pomiary poprawnie.