Jak nosić czarną bluzkę z frędzlami

Wiele z nas ma szafę pełną sukienek i topów, ale prawie nie nosimy go. Powodem tego jest to, że nie mamy odpowiedniego topu do noszenia z nim. Istnieje wiele opcji, które można nosić z każdą sukienką lub topem, a czarna bluzka jest jedną z najbardziej preferowanych opcji.

Czarna bluzka z frędzlami jest jednym z najprostszych, ale wyrafinowanych wyglądów, które można nosić z każdym rodzajem stroju.

Jeśli nie jesteś fanem bluzki z kołnierzykiem i guzikami z przodu, to możesz spróbować bluzki z rękawami i bez guzików. Tak więc, gdy masz na sobie, spróbuj nosić parę czarnych dżinsów i ciemne kolorowe obcasy.

Jeśli masz parę czarnych dżinsów i czerwony top, to możesz nawet nosić ten sam czerwony top z prostą czarną bluzką.

Kiedy masz na sobie bluzkę, możesz nawet zachować proste i nieuczesane włosy. Doda to szykowny i wyrafinowany wygląd do góry.

Wnioski:

W tym poście podzieliłam się jednymi z najlepszych wskazówek, jak nosić bluzkę z frędzlami. Staraj się nosić bluzki w sezonie letnim, ponieważ będą one idealnie pasować do Twojego ciała i możesz je nosić na kilka okazji. Możesz również dodać akcesoria takie jak naszyjnik lub parę kolczyków, aby uczynić ją bardziej stylową i modną.